O NáS

Jiangsu fuyu inteligentní zařízení co, ltd je podnik specializující se na výzkum a vývoj a výrobu suchého radiálního granulace zařízení, mokré radiální granulace zařízení a hydraulické tlakové koule zařízení. To absorbuje pokročilé granulace technologie doma i v zahraničí, a má stávající domácí suché valcování granulace a mokré granulace systematicky zdokonalila nedostatky radiační granulace technologie. Je široce používán v granulaci, briketu a jiných procesech zpracování v chemických hnojivech, chemickém průmyslu, medicíně, pesticidech, výrobě železa, ochraně životního prostředí a dalších průmyslových odvětvích. Produkty jsou upřednostňovány většinou uživatelů s jejich pokročilou technologií, rozumnou technologií, vynikajícím výkonem a perfektním servisem, zejména při navrhování věnují větší pozornost úsporě energie, dodržování ochrany životního prostředí, a snížení intenzity práce, zlepšení účinnosti pro uživatele a snížení nákladů otevírají nové způsoby. Naše společnost poskytuje zákazníkům vysoce kvalitní služby s účinným řídicím systémem, silnou technickou silou, pokročilým výrobním zařízením, dokonalými zkušebními metodami a stabilní a profesionální profesionalitou. Každý požadavek uživatele je základem našeho vývoje a designu a každý cíl uživatele je směr naší služby. Politika kvality společnosti je: kvalita a pověst jsou věčnou témou. Trváme na dokonalé kombinaci poctivosti, důvěryhodnosti, kvality a služby. K tomu, aby uživatelé měli vynikající produkty a kvalitní služby, je odhodlání k uživatelům především ostatní.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Pracovní princip suchého válcového granulátoru série dh

2022-11-23 zobrazit více

Pracovní princip slj řady drcení a granulování stroje

Slj řada drcení a granulování stroj má rychlou granulaci a dobrý účinek. Filtr s speciálními otvory je navržen tak, aby pečlivě zasunul. Jeho třecí filtrační tyč může rozdrtit pevné částice.

2022-12-26 zobrazit více

2 vynikající výhody sj series double-shaft mixer

2sj series double-shaft mixer is a device that uses the synchronous rotation of a pair of screw shafts with stirring blades to humidify and stir powdery materials while conveying them.

2023-01-03 zobrazit více

Jak funguje směšovač sj series double-shaft

Sj series double-shaft mixer has a wide range of applications. Může být použit pro zvlhčení a míchání popela v elektrárnách a může být rovněž použit pro zvlhčení, míchání a přepravu pevných granulovaných materiálů nebo práškových materiálů v chemickém a těžebním průmyslu.

2023-01-09 zobrazit více

Vlastnosti produktu suchého valce granulátora série dh

Výrobce dh série suchého válce granulátor vám říká, že prášková granulace technologie, jako hlavní větev práškového a granulového procesu.

2022-11-23 zobrazit více

Hlavní výhody dg série mokrý typ double roller granulator

Generální ředitelství řady wet type double roller granulator je široce používán v gumových přídatných látkách, potravinářských přídatných látkách, plastových přídatných látkách, katalyzátorech, pesticidech, barvivech, pigmentech, denních chemikáliích, farmaceutických přípravcích a dalších odvětvích, které vyžadují granulaci.

2022-12-06 zobrazit více

Dh série briketování s valcovými lisy výrobci vás vezmou k pochopení účelu valcového briketu s ruličkovými lisy suchá granulace

Výrobce briketu série dh s rullami vám říká, že suchá granulace je celý proces použití granulátoru s dvojitým válcem k potlačení primárních a mezičástic do velkých částic.

2022-12-19 zobrazit více

Jak si vybrat dobré gř na roll granulator roll skin

The roller skin of DG to roll granulator has hemispherical grooves, and the mutual extrusion of the rollers is used to form flat spherical particles. Long-term production and processing, the roller skin will be worn.

2023-02-20 zobrazit více

zobrazit více