APIE MUS

Jiangsu fuyu pažangios įrangos co, ltd "yra įmonė, kuri specializuojasi mokslinių tyrimų ir plėtros ir gamybos sauso radialinio granuliavimo įranga, šlapias radialinės granuliavimo įranga, ir hidraulinio slėgio rutulio įranga. Ji absorbuoja pažangias granuliacijos technologijas namuose ir užsienyje, ir turi esamas vidaus sausas valcavimo granuliacija ir šlapioji granuliacija sistemingai ištobulinti radiacijos granuliacijos technologijos trūkumus. Jis plačiai naudojamas granuliacijos, briketavimo ir kituose apdorojimo procesuose cheminėse trąšose, chemijos pramonėje, medicinoje, pesticiduose, geležies gamyboje, aplinkos apsaugos ir kitose pramonės šakose. Produktai yra palankūs daugumai vartotojų su savo pažangiomis technologijomis, pagrįstomis technologijomis, puikiu našumu ir puikiu aptarnavimu, ypač projektuojant, jie daugiau dėmesio skiria energijos taupymui, aplinkos apsaugos atitikčiai, ir darbo intensyvumo mažinimas, vartotojų efektyvumo gerinimas ir išlaidų mažinimas atveria naujus būdus. Mūsų įmonė klientams teikia aukštos kokybės paslaugas su efektyvia valdymo sistema, stipri techninė jėga, pažangios gamybos įranga, puikūs bandymo metodai ir stabilus ir profesionalus profesionalumas. Kiekvienas vartotojo reikalavimas yra mūsų vystymosi ir dizaino pagrindas, o kiekvienas vartotojo tikslas yra mūsų paslaugų kryptis. Bendrovės kokybės politika yra: kokybė ir reputacija yra amžinoji tema. Mes reikalaujame tobulo sąžiningumo, patikimumo, kokybės ir aptarnavimo derinio. Norėdami suteikti vartotojams puikius produktus ir kokybiškas paslaugas, įsipareigojimas vartotojams yra visų pirma.

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Darbo principas dh serijos sauso volelio granulator

2022-11-23 Rodyti daugiau

Slj serijos smulkinimo ir granuliavimo mašinos darbo principas

Slj serijos smulkinimo ir granuliavimo mašina turi greitą granuliaciją ir gerą poveikį. Filtro ekranas su specialiomis skylėmis yra skirtas kruopščiai sieti. Jo trinties filtro strypas gali sutraiškyti ir sieti kietąsias daleles.

2022-12-26 Rodyti daugiau

2 išskirtiniai sj serijos dvigubo veleno maišytuvas privalumai

2sj serijos dvigubo veleno maišytuvas yra įtaisas, kuris naudoja sinchroninį sukimąsi pora varžtų velenų su maišymo peiliais, kad sudrėkintų ir maišytų miltelines medžiagas, o juos perduodant.

2023-01-03 Rodyti daugiau

Kaip veikia sj serijos dvigubo veleno maišytuvas

Sj serijos dvigubo veleno maišytuvas turi platų programų spektrą. Jis gali būti naudojamas drėkinimui ir maišymui degtukų elektrinėse, taip pat gali būti naudojamas drėkinimui, maišymui ir transportavimui kietų granuliuotų medžiagų ar miltelių medžiagų chemijos ir kasybos pramonėje.

2023-01-09 Rodyti daugiau

Dh serijos sauso ritininio granuliatoriaus produkto savybės

Dh serijos sauso ritininio granuliatoriaus gamintojas pasakoja, kad miltelių granuliavimo technologija, kaip pagrindinė miltelių ir granulių proceso šaka.

2022-11-23 Rodyti daugiau

Pagrindiniai dg serijos šlapiojo tipo dvigubo ritininio granuliatoriaus privalumai

Dg serijos šlapio tipo dvigubo ritininio granuliatoriaus plačiai naudojamas gumos priedų, maisto priedų, plastikinių priedų, katalizatorių, pesticidų, dažų, pigmentų, kasdienių cheminių medžiagų, farmacijos ir kitų pramonės šakų, kurios reikalauja granuliavimo.

2022-12-06 Rodyti daugiau

Dh serijos briketavimas su ritininiais presais gamintojai priima jus suprasti ritininių briketų tikslą su ritininiais presais sausa granuliacija

Dh serijos briketų gamintojas su ritininiais presais pasakoja, kad ritininis sausas granuliavimas yra visas procesas, naudojant dvigubo volelio granuliatorių, kad būtų galima slopinti pirmines ir tarpines daleles į dideles daleles.

2022-12-19 Rodyti daugiau

Kaip pasirinkti gerą dg roll granulator roll odos

Dg ritininio granuliatoriaus ritininė oda turi pusrutulio formos griovelius, o ritinėlių tarpusavio ekstruzija naudojama formuojant plokščias sferines daleles. Ilgalaikė gamyba ir perdirbimas, ritininė oda bus dėvimi.

2023-02-20 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau