PAR 

Jiangsu fuyu intelligent equipment co, ltd ir uzņēmums, kas specializējas pētniecībā un attīstībā un ražošanā sauso radiālo granulācijas iekārtu, mitru radiālo granulācijas iekārtu un hidraulisko spiediena lodīšu iekārtu. Tā ir absorbējusi progresīvu granulācijas tehnoloģiju mājās un ārzemēs, un ir esošās iekšzemes sausā velmēšanas granulācija un mitra granulācija ir sistemātiski pilnveidoja trūkumus radiācijas granulācijas tehnoloģijas. To plaši izmanto granulācijas, briketēšanas un citu apstrādes procesos ķīmiskajā mēslojumā, ķīmiskajā rūpniecībā, medicīnā, pesticīdos, dzelzs ražošanā, vides aizsardzībā un citās nozarēs. Produkti ir labvēlīgi lielākā daļa lietotāju ar savu modernu tehnoloģiju, saprātīgu tehnoloģiju, izcilu veiktspēju un perfektu pakalpojumu, it īpaši, kad projektējot, viņi pievērš lielāku uzmanību enerģijas taupīšanai, vides aizsardzības atbilstību, un darba intensitātes samazināšana, lietotāju efektivitātes uzlabošana un izmaksu samazināšana atver jaunus ceļus. Mūsu uzņēmums nodrošina klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus ar efektīvu vadības sistēmu, spēcīgu tehnisko spēku, modernu ražošanas iekārtu, perfektu testēšanas metodes un stabilu un profesionālu profesionalitāti. Katrs lietotāja prasība ir mūsu attīstības un dizaina pamats, un katrs lietotāja mērķis ir mūsu pakalpojumu virziens. Uzņēmuma kvalitātes politika ir: kvalitāte un reputācija ir mūžīgā tēma. Mēs uzstājam uz perfektu godīguma, uzticamības, kvalitātes un pakalpojumu kombināciju. Lai nodrošinātu lietotājiem ar lieliskiem produktiem un kvalitatīviem pakalpojumiem, apņemšanās lietotājiem ir pārsvarā.

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Darba princips dh sērijas sausā veltņa granulator

2022-11-23 skatīt vairāk

Slj sērijas sasmalcināšanas un granulēšanas mašīnas darba princips

Slj sērijas sasmalcināšanas un granulēšanas mašīna ir ātra granulācija un laba ietekme. Filtra ekrāns ar īpašām caurumiem ir paredzēts, lai rūpīgi sieta. Tā berzes filtra stienis var sasmalcināt un sietu cietas daļiņas.

2022-12-26 skatīt vairāk

2 izcilas priekšrocības sj sērijas dubultā vārpstu maisītājs

2sj sērijas dubultvārpstu maisītājs ir ierīce, kas izmanto sinhrono rotāciju pāri skrūvju vārpstas ar maisīšanas asmeņiem mitrināt un maisīt pulverveida materiālus, vienlaikus tos transportējot.

2023-01-03 skatīt vairāk

Kā sj sērijas dubultvārpstu maisītājs darbojas

Sj sērijas dubultvārpstu maisītājs ir plašs pielietojums. To var izmantot lidošo pelnu mitrināšanai un sajaukšanai elektrostacijās, kā arī var izmantot cieto granulētu materiālu vai pulvera materiālu mitrināšanai, sajaukšanai un transportēšanai ķīmiskajā un kalnrūpniecībā.

2023-01-09 skatīt vairāk

Dh sērijas sausā veltņa granulatora produkta īpašības

Dh sērijas sauso veltņu granulatora ražotājs stāsta, ka pulvera granulācijas tehnoloģija, kā galvenā pulvera un granulu procesa nozare.

2022-11-23 skatīt vairāk

Galvenās priekšrocības dg sērijas mitra tipa dubultā veltņa granulator

Dg sērijas mitra tipa dubultā veltņa granulators tiek plaši izmantots gumijas piedevās, pārtikas piedevas, plastmasas piedevas, katalizatori, pesticīdi, krāsvielas, pigmenti, ikdienas ķīmiskās vielas, farmācijas un citas nozares, kas prasa granulāciju.

2022-12-06 skatīt vairāk

Dh sērijas briketēšana ar rullīšu preses ražotājiem ņem jūs, lai saprastu rullīšu briketēšanas mērķi ar rullīšu presēm sausā granulācija

Dh sērijas briketēšanas ar rullīšu presēm ražotājs jums stāsta, ka rullīšu sausā granulācija ir viss process, izmantojot dubulto rullīšu granulatoru, lai apspiestu primārās un starpdaļiņas lielās daļiņās.

2022-12-19 skatīt vairāk

Kā izvēlēties labu dg roll granulator roll ādas

Dg roll granulatora rullīšu āda ir puslodes rievām, un rullīšu savstarpējā ekstrūzija tiek izmantota, lai veidotu plakanas sfēras daļiņas. Ilgtermiņa ražošana un apstrāde, rullīšu āda tiks nolietota.

2023-02-20 skatīt vairāk

skatīt vairāk