O FIRMIE 

Jiangsu Fuyu Intelligent Equipment Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w badaniach i rozwoju oraz produkcji urządzeń do granulacji promieniowej na sucho, urządzeń do granulacji promieniowej na mokro oraz hydraulicznego sprzętu kulowego. Zaabsorbował zaawansowaną technologię granulacji w kraju i za granicą, a istniejąca krajowa granulacja na sucho i granulacja na mokro systematycznie udoskonalały niedociągnięcia technologii granulacji radiacyjnej. Jest szeroko stosowany w granulowaniu, brykietowaniu i innych procesach uzdatniania w nawozach chemicznych, przemyśle chemicznym, medycynie, pestycydach, produkcji żelaza, ochronie środowiska i innych gałęziach przemysłu. Produkty są preferowane przez większość użytkowników dzięki zaawansowanej technologii, rozsądnej technologii, doskonałej wydajności i doskonałej obsłudze, zwłaszcza podczas projektowania, zwracają większą uwagę na oszczędność energii, zgodność z ochroną środowiska i redukcję intensywności pracy, poprawiając wydajność użytkowników i zmniejszając koszty otwierają nowe możliwości. Nasza firma zapewnia klientom wysokiej jakości usługi z wydajnym systemem zarządzania, silną siłą techniczną, zaawansowanym sprzętem produkcyjnym, doskonałymi metodami testowania oraz stabilnym i profesjonalnym profesjonalizmem. Każdy wymóg użytkownika jest podstawą naszego rozwoju i projektowania, a każdy cel użytkownika jest kierunkiem naszej usługi. Polityka jakości firmy to: jakość i reputacja są wiecznym tematem. Nalegamy na idealne połączenie uczciwości, wiarygodności, jakości i obsługi. Aby zapewnić użytkownikom doskonałe produkty i wysokiej jakości usługi, zaangażowanie na rzecz użytkowników jest przede wszystkim inne.

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Zasada działania granulatora suchego wałka serii DH

2022-11-23 Zobacz więcej

Zasada działania maszyny do kruszenia i granulowania serii SLJ

Maszyna do kruszenia i granulowania serii SLJ ma szybką granulację i dobry efekt. Ekran filtra ze specjalnymi otworami jest przeznaczony do ostrożnego sita. Jego pręt filtra ciernego może kruszyć i sitować cząstki stałe.

2022-12-26 Zobacz więcej

2 Wyjątkowe zalety miksera dwuwałowego serii SJ

Mikser dwuwałowy serii 2SJ to urządzenie, które wykorzystuje synchroniczny obrót pary wałów śrubowych z łopatkami mieszającymi do nawilżania i mieszania sproszkowanych materiałów podczas ich przenoszenia.

2023-01-03 Zobacz więcej

Jak działa mikser dwuwałowy serii SJ

Mikser dwuwałowy serii SJ ma szeroki zakres zastosowań. Może być stosowany do nawilżania i mieszania popiołu lotnego w elektrowniach, a także może być stosowany do nawilżania, mieszania i transportu stałych materiałów ziarnistych lub materiałów proszkowych w przemyśle chemicznym i wydobywczym.

2023-01-09 Zobacz więcej

Cechy produktu granulatora suchego wałka serii DH

Producent granulatora suchego wałka serii DH mówi, że technologia granulacji proszkowej, jako główna gałąź procesu proszku i granulatu.

2022-11-23 Zobacz więcej

Główne zalety granulatora dwurolkowego typu mokrego serii DG

Granulator dwurolkowy typu mokrego serii DG jest szeroko stosowany w dodatkach gumowych, dodatkach do żywności, dodatkach do tworzyw sztucznych, katalizatorach, pestycydach, barwnikach, pigmentach, codziennych chemikaliach, farmaceutykach i innych gałęziach przemysłu, które wymagają granulacji.

2022-12-06 Zobacz więcej

Brykietowanie serii DH z prasami rolkowymi Producenci pozwalają zrozumieć cel brykietowania rolkowego za pomocą pras rolkowych do granulacji na sucho

Producent brykietowania serii DH z prasami rolkowymi informuje, że granulowanie na sucho rolkowe to cały proces stosowania granulatora dwurolkowego do tłumienia cząstek pierwotnych i pośrednich w duże cząstki.

2022-12-19 Zobacz więcej

Jak wybrać dobry DG do walcowania granulator rolka skóry

Skórka wałka granulatora DG to roll ma półkuliste rowki, a wzajemne wytłaczanie rolek służy do tworzenia płaskich kulistych cząstek. Długotrwała produkcja i przetwarzanie, skóra wałka będzie zużyta.

2023-02-20 Zobacz więcej

Zobacz więcej