O NÁS

Jiangsu fuyu inteligentné zariadenia co, ltd je podnik špecializujúci sa na výskum a vývoj a výroba suché radiálne granulácie zariadenia, mokré radiálne granulácie zariadenia a hydraulické tlakové guľové zariadenia. To absorbuje pokročilé granulácie technológie doma a v zahraničí, a má existujúce domáce suché valcovanie granulácie a mokré granulácie systematicky zdokonalil nedostatky technológie žiarenia granulácie. Je široko používaný v granulácii, briketovaní a iných procesoch spracovania v chemických hnojív, chemickom priemysle, medicíne, pesticídoch, výrobe železa, ochrane životného prostredia a iných priemyselných odvetviach. Produkty sú uprednostňované väčšinou užívateľov s ich pokročilé technológie, rozumné technológie, vynikajúci výkon a perfektné služby, najmä pri návrhu, venujú väčšiu pozornosť úsporu energie, ochranu životného prostredia, a zníženie intenzity práce, zlepšenie efektívnosti pre užívateľov a zníženie nákladov otvárajú nové cesty. Naša spoločnosť poskytuje zákazníkom vysoko kvalitné služby s efektívnym systémom riadenia, silnou technickou silou, pokročilým výrobným zariadením, dokonalými testovacími metódami a stabilným a profesionálnym profesionálom. Každá požiadavka používateľa je základom nášho vývoja a dizajnu a každý cieľ používateľa je smer našej služby. Politika kvality spoločnosti je: kvalita a povesť sú večnou témou. Trvame na dokonalej kombinácii poctivosti, dôveryhodnosti, kvality a služby. Ak chcete poskytnúť užívateľom vynikajúce produkty a kvalitné služby, záväzok k užívateľom je predovšetkým ostatné.

vidieť viac

Produkty

vidieť viac

Správy

Pracovný princíp suchého valca granulátora radu dh

2022-11-23 vidieť viac

Pracovný princíp slj série drvenie & granulating machine

Slj séria drvenie & granulating stroj má rýchlu granuláciu a dobrý účinok. Filtračná obrazovka so špeciálnymi otvormi je navrhnutá tak, aby starostlivo sieta. Jeho trenie filtračný tyč môže rozdrviť a siať pevné častice.

2022-12-26 vidieť viac

2 vynikajúce výhody sj series double-shaft mixer

2sj séria double-shaft mixer je zariadenie, ktoré využíva synchrónnu rotáciu dvojice skrutkových hriadeľov s miešacími lopatami na zvlhčenie a miešanie práškových materiálov pri ich preprave.

2023-01-03 vidieť viac

Ako funguje sj séria double-shaft mixer

Sj series double-shaft mixer má širokú škálu aplikácií. Môže sa použiť na zvlhčovanie a miešanie popola v elektrárňach a môže sa použiť aj na zvlhčovanie, miešanie a prepravu pevných granulovaných materiálov alebo práškových materiálov v chemickom a banskom priemysle.

2023-01-09 vidieť viac

Dh séria suchý valec granulátor vlastnosti produktu

Výrobca dh série suché valčekové granulátor vám hovorí, že práškové granulácie technológie, ako hlavný odvetvie práškového a granulového procesu.

2022-11-23 vidieť viac

Hlavné výhody dg série mokrý typ dvojitého valca granulátor

Dg séria mokré dvojvalcové granulátor je široko používaný v gumových prídavných látok, potravinárskych prídavných látok, plastových prídavných látok, katalyzátorov, pesticídov, farbív, pigmentov, denných chemikáliách, farmaceutických látok a ďalších odvetviach, ktoré vyžadujú granuláciu.

2022-12-06 vidieť viac

Dh séria brikety s valčekovými lisami výrobcovia vás berú, aby ste pochopili účel valcového briketu s valčekovými lisami suchá granulácia

Výrobca brikety série dh s valčekmi vám hovorí, že suchá granulácia valčeku je celý proces použitia dvojvalcového granulátora na potlačenie primárnych a medzičastice do veľkých častíc.

2022-12-19 vidieť viac

Ako si vybrať dobrý dg roll granulator roll skin

Valcová koža dg na valcovanie granulátora má hemisférické drážky a vzájomné vytlačenie valcov sa používa na tvorbu plochých guľových častíc. Dlhodobá výroba a spracovanie, valec kože bude nosený.

2023-02-20 vidieť viac

vidieť viac