HAKKıNDA

Jiangsu Fuyu ntntelligent pment qui. o., Ltd. araştırma ve geliştirme ve kuru radyal granülasyon ekipmanları, ıslak radyal granülasyon ekipmanları ve hidrolik basınç topu ekipmanları üretimi konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur. It yurtiçinde ve yurtdışında gelişmiş granülasyon teknolojisini emdi ve mevcut yurtiçi kuru haddeleme granülasyonu ve ıslak granülasyon sistematik olarak radyasyon granülasyon teknolojisinin eksikliklerini mükemmelleştirdi. It, kimyasal gübre, kimya sanayi, ilaç, pestisit, demir yapımı, çevre koruma ve diğer endüstrilerde granülasyon, briketleme ve diğer arıtma işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. To ürünleri, ileri teknoloji, makul teknoloji, üstün performans ve mükemmel hizmet ile kullanıcıların çoğunluğu tarafından tercih edilir, özellikle tasarım yaparken, enerji tasarrufu, çevre koruma uyumluluğu ve emek yoğunluğu azaltma, kullanıcılar için verimliliği artırmak ve Costs azaltmak için daha fazla dikkat yeni yollar açın. Our şirket verimli bir yönetim sistemi, güçlü teknik gücü, gelişmiş üretim ekipmanları, mükemmel test yöntemleri ve istikrarlı ve profesyonel profesyonellik ile yüksek kaliteli hizmetler müşterilerine sunmaktadır. Ekullanıcının çok gereksinimi, geliştirme ve tasarımımızın temelidir ve kullanıcının her hedefi hizmetimizin yönüdür. The şirketinin kalite politikası: kalite ve itibar ebedi temadır. We dürüstlük, güvenilirlik, kalite ve hizmetin mükemmel kombinasyonunda ısrar ediyor. To kullanıcılara mükemmel ürünler ve kaliteli hizmetler sunmak, kullanıcılara olan bağlılığın her şeyden önce.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Dorking prensibi DH serisi kuru rulo granülatör


Sorking prensibi SJ SSrushing rushing & Granulating Maa

SLJ eries Crushing & Granu. Ma. hızlı granülasyon ve iyi bir etkiye sahiptir. Özel delikli The filtre ekranı dikkatli bir şekilde elemek için tasarlanmıştır. Its sürtünme filtre çubuğu katı parçacıkları ezip emer.


Sshaft Sadvantages ouble şaft karıştırıcısının 2 Outadvantages avantajları

2SJ eries Double şaftlı karıştırıcı, bunları taşırken toz malzemelerini nemlendirmek ve karıştırmak için karıştırma bıçaklı bir çift vida milinin senkronize dönüşünü kullanan bir cihazdır.


Ow ow SSeries eries ouble-mil karıştırıcı çalışır

SJ Series ouble şaft mikseri geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. It, elektrik tesislerinde uçucu külün nemlendirilmesi ve karıştırılması için kullanılabilir ve kimyasal ve madencilik endüstrilerinde katı granüler malzemelerin veya toz malzemelerin nemlendirilmesi, karıştırılması ve taşınması için de kullanılabilir.


DH serisi kuru rulo granülatör ürün özellikleri

Dhe DH serisi kuru rulo granülatör üreticisi, toz granülasyon teknolojisinin, toz ve granül işleminin ana dalı olarak size bildirir.


Dain DG serisi ıslak tip çift silindirli granülatörün avantajları

DG serisi ıslak tip çift silindirli granülatör, kauçuk katkı maddeleri, gıda katkı maddeleri, plastik katkı maddeleri, katalizörler, pestisitler, boyalar, pigmentler, günlük kimyasallar, farmasötikler ve granülasyon gerektiren diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.


Rulo presler ile DH serisi briketleme üreticileri, rulo presler kuru granülasyon ile rulo briketleme amacını anlamanızı sağlar

The DH serisi briketleme üreticisi, silindir kuru granülasyonunun, birincil ve ara partiküllerin büyük parçacıklara bastırılması için çift silindirli bir granülatör kullanmanın tüm süreci olduğunu söyler.


Granülatör rulo cildi rulo için iyi bir dg nasıl seçilir

Dhe rulo granülatörünün rulo cildi yarım küre oluklara sahiptir ve silindirlerin karşılıklı extrusion yonu düz küresel parçacıklar oluşturmak için kullanılır. Long vadeli üretim ve işleme, rulo cilt giyilecektir.


daha fazla göster